encode ne yapar

Ne Yaparız

encode dijital çözümler teknolojinin getirdiği yenilikleri 15 senelik tecrübemizle geleneksel alanlarda üretim ve pazarlama yapan firmalara uygulamaktayız.

İşletmelerin dijital dönüşümlerine katkı sağlayan encode dijital çözümler, yenilikçi ve rekabetçi dijital dünyada yerinizi almanızı ve sağlamlaştırmanızı sağlamak için size en uygun çözümü bulur, uygular ve raporlar. Müşterilerini daha çok iş ortağı gibi görüp buna göre hareket eden encode, çözüm odaklı yaklaşımıyla sorunlarının çözümünde iş ortaklarına destek olur.

Teklif İsteyin

Projeniz hakkında konuşmak için en kısa süre içerisinde iletişime geçeceğiz:

  Bize Projenizden Bahsedin !

  Müşteri temsilcilerimizle projenizi paylaşın çözümlerimizden size en uygun olanı önersinler.

  Yazılım

  İş ortaklarına kurumsal internet sitelerinden, e ticaret ve CRM ihtiyaçlarına kadar birçok farklı alanda çözüm üreten encode, özel yazılım ihtiyaçlarınızda da proje analizinden teslim sürecine kadar titizlikle hareket etmektedir.

  Tasarım

  Kurumsal kimlikle başlayan markalaşma hikayenize destek verecek olan ekibimiz, sizi ve markanızı hem sanal hem gerçek dünyada başarıya taşımanızda yanınızda bulunmaktan keyif alacaktır.

  Dijital Pazarlama

  Belirlenen hedefleri gerçekleştirmek için yılların verdiği bilgi, birikim ve tecrübe ile hedeflerinize ulaşmanızda size yardımcı olur.

  Danışmanlık

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur piscing elit. Nunc ultri auctor sapien id cursus. Aliquam maximus turpis in vehicula semp Fusce et ultrices libero, at suscipit lacus. Sed vitae fringilla nibh.

  SİZİ ARAYALIM

  Ürünlerimiz ile ilgili daha fazla detaya mı ihtiyacınız var. Uzman satış ekibimiz sizi hemen arasın.